Бурба Євген Володимирович «Скорпіон»

Бурба Євген Володимирович
Дата та місце народження: 16 листопада 1975 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 9 вересня 2016 (40 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 9 вересня 2016 р. на передових позиціях батальйону, в районі міста Мар'їнка (Донецька область), під час обладнання взводно-опорного пункту внаслідок спрацювання вибухового пристрою. Разом з Євгеном загинули солдат О. Веренич, солдат А. Зуєв та прапорщик Г. Двигало.

[ред. | ред. код]

Дані про місце народження різняться — за однією версією народився 1975 року в Києві, за іншою — у Німеччині, з часом сім'я переїхала до Житомира, а згодом до Києва.

У травні 2015 року мобілізований; солдат, номер обслуги відділення охорони взводу охорони, 46-й окремий батальйон спецпризначення «Донбас Україна». Спочатку служив в роті охорони польового штабу у Кримському, по тому його перевели до Мар'їнки.

9 вересня 2016 року на передових позиціях батальйону біля міста Мар'їнка під час обладнання взводно-опорного пункту сталося спрацювання вибухового пристрою; загинули четверо військовослужбовців: двоє загинули на місці, двоє померли в лікарні від поранень — прапорщик Двигало Григорій Матвійович, солдати Євген Бурба, Веренич Олег Володимирович, Зуєв Андрій Олександрович.

Похований у місті Київ, Лісове кладовище.

Без Євгена лишились мама та сестра-близнюк.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 3, місце 4.