Булатов Олег Геннадійович «Бог»

Булатов Олег Геннадійович
Дата та місце народження: 14 червня 1962 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 19 травня 2015 (52 роки) с. Катеринівка, Луганська область
Звання: Капітан
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: 19 травня 2015 р. близько 13:00 поблизу с. Катеринівка (Попаснянський район) Луганської області військові, помітивши рух у лісопосадці, вирушили на розвідку до села та знайшли там покинуті позиції терористів. Загинув повертаючись на мікроавтобусі з розвідки потрапивши в засідку. Разом з Олегом загинули В. Савчак, М. Щуренко та Д. Перепелиця.

Закінчив криворізьку ЗОШ № 103. Служив в РА, учасник війни в Афганістані. В часі російсько-української війни 1 серпня 2014 року пішов добровольцем до лав Збройних Сил України — командир взводу розвідки 17-ї ОТбр.

19 травня 2015 року близько полудня поруч із селом Катеринівка військовики помітили рух у лісопосадці в напрямку Стахановця біля самої лінії розмежування та вирушили на розвідку. Біля села знайшли покинуті позиції терористів. Повертаючись на мікроавтобусі з розвідки, загін потрапив у засідку. Булатов зі своєю групою виїхав на допомогу бійцям, які потрапили в засідку, в бою Олег загинув першим. Терористи обстріляли з мінометів і гармат зі сторони Первомайська й Стаханова, тоді також полягли Денис Перепелиця, Вадим Савчак та Микола Щуренко, 2 вояків зазнали поранень.

26 травня похований у Кривому Розі, у місті оголошено день смутку по загиблих Олегу Булатову та Сергію Бардасю.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 6, місце 3.