Бугайчук Сергій Анатолійович

Бугайчук Сергій Анатолійович
Дата та місце народження: 28 вересня 1988 р., м. Нововолинськ, Волинська область
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (25 років) с. Многопілля, Донецька область
Місце поховання: с. Мизове, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. по позиціям українських мінометників в районі с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область було завдано потужного удару, в результаті якого було влучання в вантажний автомобіль ГАЗ-66, в якому знаходилися артилерійські боєприпаси. Командир мінометної батареї 3-го батальйону 51-ї ОМБр капітан Шилік Анатолій Вікторович надав наказ бійцям гасити палаючу вантажівку і під час цієї спроби загасити полумя вантажівка вибухнула. Разом з Сергієм загинули капітан Шилік Анатолій Вікторович, старший лейтенант Беца Ігор Миколайович, молодший сержант Брик Дмитро Юрійович, солдат Павляшик Микола Анатолійович, солдат Данилевич Роман Миколайович, солдат Мостика Андрій В'ячеславович та солдат Момотюк Дмитро Володимирович.

Народився 1988 року в селі Мизове і проживав в місті Нововолинськ (Волинська область). Батько Анатолій Оксентійович шахтар, 23 роки підземного стажу, 2013 року переніс операцію з онкозахворювання. Закінчив нововолинську ЗОШ № 6, по тому здобув професію підземного електрослюсаря та машиніста підземних установок — у Нововолинському ВПУ. Любив спорт, мотоцикли. Працював на шахті у Нововолинську.

В часі війни мобілізований, командир мінометного розрахунку, 51-ша окрема механізована бригада.

В ніч на 25 серпня 2014-го загинув у бою за Іловайськ під Кутейниковим. Тоді 3-й батальйон бригади був оточений російсько-терористичними силами біля Березного — Оленівки, та перебував під постійним артобстрілом.

Похований в селі Мизове Старовижівського району 1 вересня 2014 року.

Без Сергія лишились батько і мама Галина Оверківна та молодший брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 5.