Бублієнко Роман Володимирович «Бублік»

Бублієнко Роман Володимирович
Дата та місце народження: 25 квітня 1993 р., смт Володарка, Київська область
Дата та місце смерті: 1 лютого 2017 (23 роки) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: смт Володарка, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 1 лютого 2017 р. близько 07.10 під час обстрілу РОП в районі м. Авдіївка Донецької області. Разом з Романом загинув лейтенант Л. Дергач.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в селищі міського типу Володарка Київської області. 2008 року закінчив 9 класів загальноосвітньої школи № 2 смт Володарка. По закінченні у 2011 році Володарського професійного аграрного ліцею, за спеціальністю «газоелектрозварювальник», працював за фахом.

24 січня 2012 призваний на строкову військову службу, яку проходив у військовій частині Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Севастополі. 2013-го демобілізувався.

Повернувшись з армії, одружився. Захоплювався рибальством, любив готувати, добре малював.

Вже під час війни, 15 вересня 2016 вступив на військову службу за контрактом. Служив гранатометником, командиром відділення — командиром бойової машини 9-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, в/ч А2167, м. Біла Церква.

З осені 2016 брав участь в антитерористичній операції на Сході України в районі Авдіївки, тримав оборону на позиції «Шахта» між Авдіївкою та окупованим Спартаком (вентиляційний ствол шахти «Бутівка-Донецька»).

Загинув 1 лютого 2017 року від чисельних осколкових поранень внаслідок артилерійського обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями з реактивних систем залпового вогню «Град» опорного пункту «Шахта» на південь від Авдіївки. Того ж дня на позиції біля «Царської охоти» загинув командир 9-ї роти лейтенант Леонід Дергач.

Похований на кладовищі смт Володарка. Залишилися батьки, сестра, дружина та 2-річний син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 6, місце 23.