Брик Дмитро Юрійович

Брик Дмитро Юрійович
Дата та місце народження: 29 серпня 1993 р., с. Старий Чорторийськ, Волинська область
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (20 років) с. Многопілля, Донецька область
Посада: Командир міномета
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. по позиціям українських мінометників в районі с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область було завдано потужного удару, в результаті якого було влучання в вантажний автомобіль ГАЗ-66, в якому знаходилися артилерійські боєприпаси. Командир мінометної батареї 3-го батальйону 51-ї ОМБр капітан Шилік Анатолій Вікторович надав наказ бійцям гасити палаючу вантажівку і під час цієї спроби загасити полумя вантажівка вибухнула. Разом з Дмитром загинули капітан Шилік Анатолій Вікторович, старший лейтенант Беца Ігор Миколайович, солдат Павляшик Микола Анатолійович, солдат Бугайчук Сергій Анатолійович, солдат Данилевич Роман Миколайович, солдат Мостика Андрій В'ячеславович та солдат Момотюк Дмитро Володимирович.

Народився 1993 року в селі Старий Чорторийськ (Маневицький район, Волинська область). Виростав з іше двома сестрами-трійнятами та старшими Іванком й Іринкою. Закінчив старочорторийську школу; пройшов строкову службу. Після армійської служби пішов здобувати професію водія у Колківському ВПУ.

У часі війни мобілізований, командир мінометного розрахунку, 51-а окрема механізована бригада.

В ніч на 25 серпня 2014-го загинув у бою за Іловайськ під Кутейниковим. Тоді 3-й батальйон бригади був оточений російсько-терористичними силами біля Березного — Оленівки, та перебував під постійним артобстрілом.

Похований в Старому Чорторийську 1 вересня 2014-го.

Без сина лишились батьки Юрій Миколайович і Руслана Василівна, брат, троє сестер.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 4.