Бричук Олександр Васильович

Бричук Олександр Васильович
Дата та місце народження: 11 травня 1976 р., м. Севастополь
Дата та місце смерті: 16 серпня 2014 (38 років) м. Красногорівка, Донецька область
Місце поховання: м. Лозова, Харківська область
Посада: Фахівець групи матеріального забезпечення
Обставини смерті: Загинув 16 серпня 2014 року внаслідок обстрілу під час проведення заходів з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки на території м. Мар'їнка Донецької області. Разом з Олександром загинув рядовий міліції К. Бегма.

Народився 1976 року і виріс у Севастополі, де й працював останні роки. 1993-го закінчив севастопольську загальноосвітню школу № 15. В 1990-х роках проходив строкову військову службу у 459-й окремій ракетній бригаді ЗСУ. В 1997—2007 роках працював при Генеральному консульстві України на території РФ. Був директором спортивної школи у Самарській області, фахівець з питань розвитку спортивного туризму. Повернувся до Севастополя; займався спортом (повноконтактне карате та спортивне орієнтування), керував спортивно-оздоровчим табором, організовував туристичні змагання для рятувальників. Голова Севастопольського міського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Після анексії Криму у травні 2014-го пішов добровольцем до батальйону «Дніпро-1». Влітку 2014 року був переведений; фахівець групи матеріального забезпечення, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ». Учасник звільнення від окупантів міста Мар‘їнка.

Загинув 16 серпня 2014-го при виконанні бойового завдання. Під час виконання бойового завдання бійці розвідгрупи потрапили у засідку в районі Красногорівки неподалік Донецька, двоє загинули — Олександр та Костянтин Бегма, один важкопоранений. Двоє товаришів залишилися живими і розповіли побратимам про героїчну смерть Костянтина та Олександра.

Вдома лишилися батьки і дві доньки. Поховали Олександра 20 серпня 2014 року в Лозовій на Харківщині, де живуть його батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 37.