Бричак Володимир Володимирович

Бричак Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 13 лютого 1977 р., м. Берегове, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 3 липня 2017 (40 років) м. Торецьк, Донецька область
Місце поховання: м. Берегове, Закарпатська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Близько опівночі у ніч 3 липня 2017 р. поблизу м. Торецьк (Донецька область) був важко поранений пострілом ворожого снайпера. Куля увійшла над пластиною бронежилета і зачепила серце. Володимир ще півгодини боровся за життя, але реанімаційні заходи не дали результату, він помер в Торецькій ЦРЛ.

Народився 1977 року в закарпатському місті Берегове. Батько був ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під час військової служби. Володимир закінчив берегівську середню школу № 2 (за радянських часів це була єдина у місті школа з російською мовою навчання, у 2000-х роках ліквідована). Працював на різних роботах у рідному місті, опанував чоботарство, тривалий час працював паркувальником.

Під час російської збройної агресії проти України добровольцем прийшов до військкомату, але його не хотіли брати, — у 6-му класі травмував око та мав інвалідність. Зрештою домігся призову та у лютому 2016 року підписав контракт і після навчання вирушив на фронт.

Солдат, стрілець — помічник гранатометника 2-го гірсько-піхотного відділення 3-го взводу гірсько-піхотної роти 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, військова частина А1778, м. Ужгород.

Виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, був поранений в руку, після лікування повернувся на передову.

3 липня 2017 року близько 23:50 був важко поранений пострілом ворожого снайпера поблизу м. Торецька, на Горлівському напрямку, біля станції Майорська — з початком обстрілу, коли біг, пригнувшись, на бойову позиції, куля увійшла над пластиною бронежилета і зачепила серце, ще півгодини боровся за життя, але реанімаційні заходи не дали результату. Помер вночі 4 липня у Торецькій центральній районній лікарні.

Похований 6 липня у Береговому.

Залишилась мати Ілона Степанівна Бричак, сестра Ілона та син Артем 2003 р. н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 1, місце 11.