Брік Андрій Васильович

Брік Андрій Васильович
Дата та місце народження: 14 лютого 1987 р., с. Дермань Друга, Рівненська область
Дата та місце смерті: 8 червня 2015 (28 років) с. Гречишкине, Луганська область
Посада: Снайпер-розвідник
Обставини смерті: Загинув 8 червня 2015 р. опівночі у районі села Гречишкине (Новоайдарський район Луганська область) у бойовому зіткненні розвідгрупи з ДРГ бойовиків ЛНР, отримавши смертельне поранення. Сімейний стан: Залишились мати, сестра, дружина та двоє маленьких синів, 2011 і 2014 років народження.

Народився в селі Дермань Друга, Здолбунівський район. Закінчив Дерманський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня–гімназія».

5 лютого 2015 року як доброволець призваний за мобілізацією, старший солдат, снайпер-розвідник, 130-й окремий розвідувальний батальйон.

8 червня 2015-го загинув опівночі поблизу села Гречишкине Новоайдарського району у бойовому зіткненні розвідувальної групи з ДРГ терористів «ЛНР» — зазнав смертельного поранення. Бій, у ході якого застосовувалася стрілецька зброя, тривав 45 хвилин.

11 червня 2015 року похований у селі Дермань Друга. В Здолбунові, Здовбиці, Уїздцях, Кунині тіло Андрія люди стрічали на колінах. До Дермані траурна колона під'їхала, коли вже сутеміло. Люди запалили свічечки, біля школи прощали учні, біля монастиря — черниці Московського патріархату.

Без Андрія лишились мама, сестра, дружина, двоє маленьких синів — 2011 і 2014 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 9, місце 2.