Братко Олег Анатолійович

Братко Олег Анатолійович
Дата та місце народження: 6 березня 1980 р., с. Велика Стариця, Київська область
Дата та місце смерті: 15 липня 2014 (34 роки) м. Амвросіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Березань, Київська область
Звання: Старшина
Посада: Командир бойової машини-командир відділення
Обставини смерті: Загинув 14 липня 2014 р. в результаті обстрілу терористами з РСЗВ Град позицій військових у районі міста Амвросіївка Донецької області. Разом з Олегом загинули молодший лейтенант Ю. Бойчун, старшина В. Воробйов та солдат С. Павлуша.

[ред. | ред. код]

Народився 6 березня 1980 року в селі Велика Стариця Бориспільський район; згодом сім'я переїхала до міста Березань. Навчався в Березанській ЗОШ № 2; після 9-го класу вступив до Київського радіо-механічного технікуму. Під час навчання у 8 класі втратив батька. Пройшов строкову службу в 1998—1999 роках у Збройних силах України; від рядового дослужився до старшини. Після армії закінчив школу міліції, якийсь час працював у Печерському райвідділі внутрішніх справ. Проживав в місті Березань. 1999 року мама вийшла заміж і в Олега з'явився менший братик Віталій. 2000 року познайомився з Аллою Кудимою, з якою прожив 14 років. Останнім часом працював на АЗС ТОВ «Вікінг» у місті Борисполі.

Призваний за мобілізацією 20 березня 2014 року. Командир бойової машини-командир відділення, 72-а окрема механізована бригада. Проходив навчання; у травні разом із іншими військовими вирушив в зону бойових дій.

Загинув 15 липня 2014-го року під час обстрілу обстрілу терористами з РСЗВ «Град» позицій військових поблизу Амвросіївки. Тоді ж полягли Бойчун Юрій Олександрович, Воробйов Владислав Валентинович, Павлуша Сергій Валерійович.

Без Олега лишились мама та двоє братів (з них молодший барт Руслан); племінники Данило і Ростислав.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 28.