Борушевський Олександр Станіславович «Поляк»

Борушевський Олександр Станіславович
Дата та місце народження: 6 квітня 1984 р., м. Житомир
Дата та місце смерті: 1 липня 2016 (32 роки) Помер від поранень
Місце поховання: м. Чуднів, Житомирська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: 1 липня 2016 р. під час обстрілу був смертельно поранений у живіт і груди від розриву міни на бойовій позиції, поблизу смт Верхньоторецьке (Ясинуватський район Донецька область). Помер під час операції у шпиталі.

[ред. | ред. код]

Народився 1984 року в Житомирі. Ще коли був маленьким, з батьками переїхав до міста Чуднів. З 1990 по 2001 навчався у Чуднівській школі № 2. Закінчив Житомирське Вище професійне училище № 17 за фахом зв'язківця.

Проходив строкову військову службу в Черкаській області. У подальшому вступив на військову службу за контрактом, служив у чуднівській військовій частині. Загалом протягом 11 років (з перервами) віддав армійській службі. У липні 2015 переведений до сумської військової частини.

Старший сержант, командир відділення 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми» 58-ї окремої мотопіхотної бригади, в/ч польова пошта В2260. З 10 липня 2015 виконував завдання на території проведення антитерористичної операції на сході України.

Дістав важкі поранення у живіт і груди від розриву міни, прикривши собою кількох побратимів, під час обстрілу бойових позицій поблизу смт Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області. Був евакуйований до шпиталю, але поранення виявились несумісними із життям, помер 1 липня 2016 в операційній.

3 липня похований на міському кладовищі Чуднова.

По смерті залишилися батьки, двоє братів, дружина Оксана та півторарічна донька Олександра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 3, місце 43.