Бондарюк Володимир Володимирович «Піндос»

Бондарюк Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 18 липня 1993 р., с. Кам'яний Міст, Первомайський район, Миколаївська область
Дата та місце смерті: 30 жовтня 2020 (27 років) с. Водяне, Донецька область
Місце поховання: с. Кам'яний Міст, Первомайський район, Миколаївська область
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення–командир машини
Обставини смерті: Загинув близько опівночі 29 жовтня 2020 року на позиції ЗСУ поблизу с. Водяне (Волноваський район, Донецька область) від наскрізного кульового поранення в голову, завданого парою ворожих снайперів. Разом з ним одночасно загинув старший сержант Михайло Старостін.

[ред. | ред. код]

Народився та виріс в селі Кам'яний Міст, працював на СТО, багато подорожував. Бажання стати військовим запалив дядько, офіцер Первомайського райвіськкомату.

Військову службу проходив кулеметником гірсько-піхотного батальйону в Криму, куди потрапив після навчального центру. Разом з батальйоном вийшов з окупованого росіянами Криму в 2014 році, після чого продовжив службу в 36-й бригаді морської піхоти.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Луганської та Донецької областей від 2014 року. Відбув 5 ротацій на Маріупольському напрямку.

В 2015 році проходив навчання за програмою підготовки інструкторів за програмою НАТО в Литві.

Загинув від вогнепального ураження під час масованого обстрілу українських позицій біля села Водяне колишнього Волноваського району, близько опівночі. За наявною інформацією, ворожа диверсійна група підійшла майже впритул до українських позицій та відкрила вогонь. Разом з Володимиром Бондарюком загинув старший сержант Михайло Старостін, ще один військовик зазнав поранення

Похований в рідному селі 1 листопада 2020 року. В героя залишились дружина, донька, батьки та брат.