Бондаренко Валерій Миколайович

Бондаренко Валерій Миколайович
Дата та місце народження: 15 жовтня 1989 р., с. Попівка, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 14 серпня 2014 (24 роки) смт Новосвітлівка, Краснодонський район, Луганська область
Місце поховання: с. Попівка, Чернігівська область
Звання: Майор
Посада: Командир роти
Обставини смерті: Загинув 14 серпня 2014 р. під час артилерійського обстрілу в районі смт Новосвітлівка, Краснодонський район, Луганська область. Разом з Валерієм загинули лейтенант В. Рильський, лейтенант Ю. Думанський, солдат В. Мартинюк та солдат М. Романович.

[ред. | ред. код]

Народився 1989 ррку в селі Попівка (Новгород-Сіверський район, Чернігівська область). Після закінчення середньої школи у своєму селі 2006 року поступив до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яку закінчив 2010 року за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів, частин, з'єднаннями сухопутних військ», отримавши військове звання «Лейтенант».

Під час російсько-української війни — капітан, командир роти 24-ї окремої механізованої бригади. Рота протягом трьох місяців не пропускала на територію проведення антитерористичної операції російських бойовиків та перешкоджала завезенню зброї з РФ.

Загинув 14 серпня 2014 року в результаті мінометного обстрілу російськими терористами під час операції з блокування Луганська в районі смт Новосвітлівка.

Похований 16 серпня 2014-го у рідному селі Попівка. Залишились мати, брат, дружина і маленька донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 6, місце 33.