Бондар Ярослав Володимирович «Фестиваль, Яков»

Бондар Ярослав Володимирович
Дата та місце народження: 29 грудня 1986 р., с. Губник, Гайсинський район, Вінницька область
Дата та місце смерті: 24 жовтня 2017 (30 років) сел. Новолуганське, Донецька область
Місце поховання: смт Літин, Вінницька область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 24 жовтня 2017 р. близько 8:30, під час виконання бойового завдання на Світлодарській дузі в районі сел. Новолуганське, Бахмутський район, Донецька область, в результаті підриву на міні ОЗМ. Разом з Ярославом загинув сержант А. Сінягуб.

[ред. | ред. код]

Народився 29 грудня 1986 року в селі Губник Гайсинського району Вінницької області. У дитинстві разом з родиною переїхав до селища міського типу Літин Літинського району Вінницької області. Навчався у загальноосвітній школі №2 смт Літин, з 1996 року – у загальноосвітній школі села Селище Літинського району. У 2002 році закінчив 9 класів загальноосвітньої школи села Селище, потім – технікум за фахом «радіомеханік».

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

Пройшов 2-місячні курси у бюро з підготовки робочих кадрів Вінницької філії Відритого акціонерного товариства «Укртелеком» за фахом «електромонтер лінійних опор електрозв‘язку та провідного мовлення». Працював електромонтером у Вінницькій філії Приватного акціонерного товариства «Укртелеком» в смт Літин.

З літа 2015 року по осінь 2016 року проходив військову службу по частковій мобілізації в лавах Збройних Сил України. Пройшов підготовку на полігоні у Житомирській області. Служив у 122-му окремому аеромобільному батальйоні 81-ї окремої аеромобільної бригади.

У 2016 році брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Учасник боїв за промзону міста Авдіївка Донецької області.

З 21 вересня 2017 року проходив військову службу за контрактом у лавах Збройних Сил України. Служив номером обслуги гранатометного відділення 1-го штурмового взводу 1-ї штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї окремої механізованої бригади.

З осені 2017 року знову брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Позивні «Фестиваль», «Яков».

Загинув 24 жовтня 2017 року близько 8:30, під час виконання бойового завдання на «Світлодарській дузі» в районі селища Новолуганське, Бахмутський район, Донецька область, в результаті підриву на міні ОЗМ. Разом з Ярославом загинув сержант Сінягуб Антон Сергійович.

26 жовтня 2017 року похований на Центральному кладовищі у селищі міського типу Літин Вінницької області.

Залишились мати, брат і кохана дівчина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 1.