Бокоч Олег Степанович

Бокоч Олег Степанович
Дата та місце народження: 29 листопада 1994 р., с. Миколаївка, Полтавська область
Дата та місце смерті: 12 травня 2018 (23 роки) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Кобеляки, Полтавська область
Посада: Фельдшер роти
Обставини смерті: Загинув ввечері 12 травня 2018 р. в промзоні міста Авдіївка внаслідок важкого осколкового поранення голови, отриманого під час спроби витягти пораненого побратима з зони ворожого обстрілу.

[ред. | ред. код]

Народився 1994 року в селі Миколаївка (Кобеляцький район, Полтавська область); 2011-го закінчив Бродщинську загальноосвітню школу I—II ступенів, у 2016 році — Полтавський базовий медичний коледж, за спеціальністю «фельдшер». Під час навчання в коледжі брав участь у художній самодіяльності, неодноразово був переможцем обласного конкурсу «Студентська весна». Певний час працював у Полтавській обласній клінічній лікарні імені М. В. Скліфосовського.

З 27 квітня 2016 року проходив військову службу за контрактом, пройшов підготовку у 199 навчальному центрі ВДВ. Молодший сержант, фельдшер 2-ї десантно-штурмової роти роти 13-го батальйону 95-ї бригади. В зоні боїв пробув близько року.

12 травня 2018-го під вечір в часі відбиття атаки противника на позиції у промзоні Авдіївки, намагаючись витягти пораненого із зони обстрілу, зазнав важкого осколкового поранення голови, не сумісного з життям.

16 травня 2018 року похований на Центральному кладовищі міста Кобеляки.

Без Олега лишилися батьки і брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 10, місце 22.