Бойцов Олег Леонідович

Бойцов Олег Леонідович
Дата та місце народження: 28 листопада 1979 р., м. Слов'янськ, Донецька область
Дата та місце смерті: 9 квітня 2019 (39 років) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Слов'янськ, Донецька область
Посада: Старший сапер
Обставини смерті: Загинув близько 10:30 ранку 9 квітня 2019 р. під час обстеження та очищення ділянок місцевості від вибухонебезпечних предметів поблизу насосної станції водогону Сіверський-Донецьк-Донбас (сіра зона) в районі смт Зайцеве на Донеччині внаслідок вибуху невідомого вибухонебезпечного предмету.

[ред. | ред. код]

Народився 1979 року в місті Слов'янськ (Донецька область). Раніше служив пожежним — у 37-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Слов'янська. Старшина служби цивільного захисту, старший сапер відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт, частина піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно–рятувального загону спецпризначення (ГУ ДСНС України у Донецькій області).

9 квітня 2019-го загинув внаслідок вибуху невідомого вибухонебезпечного предмету, який стався близько в передобідню пору під час проведення робіт з обстеження та очищення території від вибухонебезпечних предметів — поблизу насосної станції каналу Сіверський Донець — Донбас (у «сірій зоні» поблизу смт Зайцеве); ще два рятувальники дістали тяжкі поранення.

11 квітня 2019 року похований у Слов'янську; по всій області в знак скорботи за загиблим були приспущені прапори та вишикувані пожежні автомобілі із включеними звуковими сиренами.

Без Олега лишилися дружина і двоє дітей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 5, місце 11.