Бойко Сергій Олександрович

Бойко Сергій Олександрович
Дата та місце народження: 14 грудня 1995 р., смт Крижопіль, Вінницька область
Дата та місце смерті: 7 серпня 2014 (18 років) Луганська область
Місце поховання: смт Крижопіль, Крижопільський район, Вінницька область
Звання: Солдат
Посада: Курсант
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. під час організованого прориву з оточення у довжанському котлі (сектор Д) на з'єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Разом з Сергієм під час прориву також загинули: капітан С. Лифар, старший прапорщик І. Присяжнюк, старший прапорщик В. Діхтієвський, старший матрос Є. Колісниченко, солдат М. Антипов, сержант О. Кислицький, солдат В. Кумановський, солдат О. Заєць та солдат В. Птіцин.

Народився 1995 року в смт Крижопіль (Вінницька область). 2011-го закінчив 9 класів крижопільської ЗОШ № 1, у 2014 році — Крижопільський професійний будівельний ліцей за професією «столяр». З квітня 2014-го — курсант 1-ї навчальної групи 3-го відділу підготовки молодших спеціалістів Навчального центру Державної прикордонної служби України.

З 12 червня 2014 року брав участь у боях на сході України. Загинув 7 серпня 2014-го під час обстрілу російськими загарбниками колони при виході з «Довжанського котла» (сектор Д). Прикордонники тоді здійснювали організований прорив з оточення на з'єднання із основними силами після 22-денної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з території Росії. Тоді ж полягли капітан Лифар Сергій Іванович, старші прапорщики Діхтієвський Віктор Миколайович й Присяжнюк Ігор Васильович, сержант Кислицький Олег Володимирович, старший матрос Колісниченко Євген Анатолійович, солдати Антипов Микола Павлович, Заєць Олександр Юрійович, Кумановський Віктор Анатолійович та Птіцин Віталій Ігорович.

Похований в Крижополі.

Без Сергія лишились мама Майя Василівна і брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 22.