Бойко Роман Вікторович

Бойко Роман Вікторович
Дата та місце народження: 22 серпня 1988 р., с. Михайлівка, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 29 листопада 2014 (26 років) сел. Славне, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-санітар
Обставини смерті: Загинув 29 листопада 2014 р. о 23:50 під час обстрілу із стрілецької зброї взводного опорного пункту ЗСУ біля селища Славне (Шахтарський район) Донецької області. Сімейний стан: Залишилися мати і брат.

[ред. | ред. код]

Бойко Роман Вікторович народився 22 серпня 1988 року у селі Михайлівка Олександрівського району, Кіровоградської області.. Батько Романа рано помер, а мати одна виховувала двох синів. Роман закінчив школу у 2005 році. Педагогам та однокласникам він запам'ятався товариським та активним учнем. Ще з шкільних років хлопець ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса збереглася в нього і в подальшому житті. Строкову службу в армії Роман проходив у сухопутних військах наземно-повітряної оборони, потім працював. У вересні 2014 року був призваний до війська за мобілізацією. Служив стрільцем-санітаром у 28-ма окрема механізована бригада (Україна)

[ред. | ред. код]

29 листопада 2014 року о 23:50 почався обстріл взводного опорного пункту ЗСУ із стрілецької зброї. Одна з куль влучила у Романа Бойка. Героя оплакують мама і брат.

[ред. | ред. код]

4 грудня 2014 року Романа поховали у рідному селі Михайлівка. 26 листопада 2015 року на фасаді Михайлівської загальноосвітньої школи було відкрито пам'ятну дошку на честь Романа Бойка..

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 7, місце 8.