Богуш Олексій Анатолійович

Богуш Олексій Анатолійович
Дата та місце народження: 16 липня 1988 р., с. Старики, Житомирська область
Дата та місце смерті: 14 вересня 2014 (26 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Старики, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Командир гармати
Обставини смерті: Помер 14 вересня 2014 р. в Київському шпиталі від важких поранень отриманих раніше під час обстрілу з БМ-21 Град позицій 26-ї артилерійської бригади поблизу села Весела Гора під Луганськом.

У 1993 році сім'я переїхала до Іршанська. 2005 року закінчив Іршанську гімназію-ліцей. Після школи здобув спеціальність електрогазозварювальника в Житомирському навчально-курсовому комбінаті, проходив строкову службу в Житомирському військовому інституті, був водієм. З 2011 працював електрогазозварювальником на фабриці № 1 Іршанського ГЗК. Призваний за мобілізацією у березні. Дідусь Олексія — заслужений будівельник України, в його сім'ї було восьмеро дітей і багато внуків. Окрім батьків та старшого брата у Олексія понад 60 близьких родичів.

В часі війни — командир гармати, 26-а окрема артилерійська бригада.

1 вересня 2014-го зазнав важких поранень під час обстрілу терористами з БМ-21 «Град» позицій 26-ї артилерійської бригади біля села Весела Гора, що під Луганськом; ще двоє вояків зазнали тяжких поранень, один згорів живцем. Олексій, будучи пораненим, продовжував рятувати побратимів. 14 вересня Олексій Богуш помер в Київському шпиталі.

Похований в селі Старики. Без Олексія лишилися батьки, брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 5, місце 23.