Близнюк Володимир Володимирович

Близнюк Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 28 серпня 1988 р., м. Чернігів
Місце поховання: м. Чернігів
Посада: Стрілець-гранатометник
Обставини смерті: Загинув 6 вересня 2014 р. під час дії режиму припинення вогню, в смт Станиця Луганська (Луганська область). Бійці були на бойовому чергуванні, коли у підвіконня будинку, де вони знаходилися, влучила міна. Володимир помер від втрати крові.

[ред. | ред. код]

Закінчив Чернігівський колегіум № 11, музичну школу, строкову службу проходив у Внутрішніх військах. Працював бригадиром у приватній фірмі і вчився заочно у Чернігівській філії Московського державного відкритого університету ─ Українсько-Російського інституту, незабаром мав отримати диплом, мріяв зробити юридичну кар'єру.

Був учасником Революції Гідності.

Після окупації Криму пішов добровольцем захищати Україну, до військкомату пішов з батьком-підполковником у відставці — не взяли за віком.

В лавах батальйону перебував з кінця квітня; помічник гранатометника 13-го батальйону територіальної оборони «Чернігів-1».

Загинув під час дії «режиму припинення вогню», в смт Станиця Луганська — бійці були на бойовому чергуванні, коли у підвіконня будинку, де вони знаходилися, влучила міна. Володимира вбило осколками. Похований на чернігівському міському кладовищі Яцево.

Без сина лишились батьки Олена Володимирівна та Володимир Олександрович.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 3, місце 20.