Блозва Костянтин Васильович «Кочерга»

Блозва Костянтин Васильович
Дата та місце народження: 25 серпня 1983 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 18 липня 2014 (30 років) м. Попасна, Луганська область
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: 18 липня 2014 року був у складі групи, яка проводила розвідку місцевості на околиці м. Артемівськ Донецької області в напрямку м. Попасне Луганської області. Близько 16-ї години 30 хвилин група потрапила у засідку терористів та прийняла бій з переважаючими силами противника. Під час бою солдат резерву Блозва отримав вогнепальне поранення, несумісне з життям.

Народився 1984 року в місті Київ.

У часі війни пішов добровольцем; з 11 липня перебував в зоні бойових дій. Солдат резерву МВС України, 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас»; гранатометник відділення ручних протитанкових гранатометів гранатометного взводу.

Загинув 18 липня 2014-го в бою із бойовиками бандоформування «Привид» біля Попасної — Луганська область. Був у складі групи, яка проводила розвідку місцевості на околиці Артемівська в напрямку Попасної. В пообідню пору група потрапила у засідку терористів та прийняла бій з переважаючими силами супротивника. Під час бою Костянтин зазнав вогнепального поранення, несумісного з життям. Вважався зниклим безвісти.

Без Костянтина лишились дружина Катерина та син Тимур (проживають в Київській області).

7 травня 2015 року рішенням Білоцерківського міськрайонного суду його оголошено померлим та встановлено дату смерті — 18 липня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 8, місце 40.