Безрідний Руслан Васильович

Безрідний Руслан Васильович
Дата та місце народження: 1 січня 1979 р., с. Олексіївка, Нікопольський район, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 18 вересня 2014 (35 років) смт Калинове, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: с. Олексіївка, Нікопольський район, Дніпропетровська область
Звання: Солдат
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Зник безвісті 18 вересня 2014 р. поблизу смт Калинове Луганської області коли розвідгрупа на БМП потрапила у засідку терористів. Разом з Русланом в цьому бою загинули молодший сержант Литовченко О. В., молодший сержант Кравченко А.І., старший солдат Сущевський А. В., солдат Пронін С. М. та прапорщик Бережний Г. А. Опізнаний за ДНК-експертизою. Похований.

Доброволець, до військкомату в кінці липня 2014-го зголосився разом з товаришем — Геннадієм Бережним. 18 вересня 2014-го поблизу смт Калинового розвідувальна група на БМП потрапила у засідку терористів. Під час вогневого протистояння бійці зазнали поранень та їх полонили. У бою тоді ж загинули прапорщик Геннадій Бережний, молодший сержант Олег Литовченко та солдати Сергій Пронін, старший солдат Андрій Сущевський.

Довгий час був у списках зниклих безвісти. Дніпропетровські волонтери змогли вивезти тіло до Дніпропетровського моргу, на початку січня 2015-го ідентифікований за аналізом ДНК.

Похований в селі Олексіївка 16 січня 2015-го з військовими почестями. Без Руслана залишилися батьки, брат, дружина, прийомна донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 6, місце 26.