Беца Ігор Миколайович

Беца Ігор Миколайович
Дата та місце народження: 7 січня 1978 р., с. Видинів, Івано-Франківська область
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (36 років) с. Многопілля, Донецька область
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. по позиціям українських мінометників в районі с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область було завдано потужного удару, в результаті якого було влучання в вантажний автомобіль ГАЗ-66, в якому знаходилися артилерійські боєприпаси. Командир мінометної батареї 3-го батальйону 51-ї ОМБр капітан Шилік Анатолій Вікторович надав наказ бійцям гасити палаючу вантажівку і під час цієї спроби загасити полумя вантажівка вибухнула. Разом з Ігорем загинули капітан Шилік Анатолій Вікторович, молодший сержант Брик Дмитро Юрійович, солдат Павляшик Микола Анатолійович, солдат Бугайчук Сергій Анатолійович, солдат Данилевич Роман Миколайович, солдат Мостика Андрій В'ячеславович та солдат Момотюк Дмитро Володимирович.

Беца Ігор Миколайович народився 7 січня 1978 року у селі Видинові. Закінчив місцеву школу, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Працював на посаді вчителя фізики Видинівської ЗОШ І—ІІ ступенів. Тренер футбольного клубу «Прут» села Видинів. 2001 року одружився з жителькою села Прутівка Григоращук Наталією Іванівною.

Мобілізований у квітні. Загинув у ніч на 25 серпня 2014 р. в бою за Іловайськ (Донецька область) у районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка, під постійним артобстрілом. Під час танкової та артилерійської атаки російських бойовиків під Іловайськом та Старобешевим та обстрілу з РСЗВ «Град» загинули та потрапили у полон десятки військовослужбовців 51-ї бригади.

Похований в селі Видинові 30 серпня 2014 року. Без Ігоря лишився рідний брат Василь.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 3.