Беспалий Роман Володимирович

Беспалий Роман Володимирович
Дата та місце народження: 17 червня 1981 р., с. Вільне, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 14 жовтня 2019 (38 років) м. Донецьк
Посада: Головний сержант роти
Обставини смерті: 22 травня 2019 року поблизу с. Новотроїцьке (Волноваський район, Донецька область) разом з сімома іншими військовослужбовцями потрапив у полон бойовиків. Того дня водій автомобіля, який перевозив сержантів з важливими документами до штабу, відхилився на від маршруту, помилково повернув у бік ворога, потрапив на окуповану територію, і вісім військовослужбовців на блок-посту Оленівка були затримані бойовиками. Півроку з ними не було зв'язку. Роман був вбитий в полоні. 12.11.2019 українській стороні було передане тіло, ідентифікацію проведено за експертизою ДНК.

[ред. | ред. код]

Народився 1981 року в селі Вільне (Новомосковський район, Дніпропетровська область).

У часі війни — старший сержант, головний сержант роти 43-го батальйону «Патріот».

22 травня 2019 року поблизу села Новотроїцьке (Волноваський район, Донецька область) потрапив у полон терористів разом з сімома іншими військовослужбовцями. Того дня водій автомобіля, який перевозив вояків із важливими документами до штабу, відхилився від маршруту та помилково повернув у бік ворога, автівка потрапила на окуповану територію. Вісім військовиків на блок-посту «Оленівка» були затримані терористами — старший сержант Роман Беспалий, старший солдат Пундор Борис Йосипович, старший солдат Горяїнов Максим Анатолійович, старший солдат Дуванов Кім Володимирович, прапорщик Шайдов Віктор Андрійович, старший солдат Геймур Олександр Юрійович та старший солдат Гордійчук Юрій Миколайович. Півроку із ними не було зв'язку.

15 жовтня 2019 року Романа вбили в полоні.

12 листопада 2019-го українській стороні передане тіло Романа без внутрішніх органів, ідентифікацію провели за експертизою ДНК.

Похований 11 грудня 2019 року в селі Вільне з військовими почестями. Романа проводили в останню путь усім селом..

Без Романа лишились батьки та дружина Анжела; дядько Анатолій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 3, місце 17.