Беспалов Андрій Іванович «Палич»

Беспалов Андрій Іванович
Дата та місце народження: 17 березня 1971 р., м. Челябінськ, РРФСР
Дата та місце смерті: 16 жовтня 2017 (46 років) сел. Невельське, Донецька область
Місце поховання: м. Кропивницький
Посада: Заступник командира роти
Обставини смерті: Загинув 16 жовтня 2017 р. під час бойового чергування та перевірки постів в районі с. Невельське (Ясинуватський район), Донецька область підірвавшись на розтяжці.

[ред. | ред. код]

Народився 1971 року в місті (Челябінськ, РРФСР). Виріс у родині військовослужбовця, 1986 року сім'я переїхала у Кіровоград. Навчався у середніх школах за місцем служби батька; 1988-го закінчив середню школу в Кіровограді. Вступив до військового училища у Калінінграді, перевівся до Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ, закінчив за фахом «інженерна механіка та машинобудування». Працював у Кіровоградському навчально-науковому педагогічному комплексі, по тому — на керівних посадах у приватних підприємствах. З 2004 мешкав в смт Нове; захоплювався спортивною риболовлею, був суддею на аматорських змаганнях.

У серпні 2014 року мобілізований як доброволець, після навчання в 169-му навчальному центрі направлений до 57-ї бригади. Служив у роті матеріального забезпечення, потім проходив службу у зоні бойових дій в 146-му протитанковому артилерійському дивізіоні 57-ї бригади.

Навесні 2017 року за власним бажанням, перевівся на передову; молодший лейтенант, заступник командира роти вогневої підтримки 17-го батальйону.

16 жовтня 2017-го під час бойового чергування та перевірки постів поблизу селища Невельське зазнав смертельних поранень внаслідок підриву на міні з «розтяжкою».

Похований 19 жовтня 2017 року нa Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища, у Кропивницькому оголошено день жалоби.

Без Андрія лишилися батьки, сестра, цивільна дружина та син 2002 р.н. від першого шлюбу.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 7, місце 5.