Баула Сергій Миколайович «Ворон»

Баула Сергій Миколайович
Дата та місце народження: 11 травня 1970 р., м. Іркутськ, РРФСР
Дата та місце смерті: 23 травня 2016 (46 років) с. Тарамчук, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: 23 травня 2016 р. під час бою поблизу села Тарамчук (Мар'їнський район Донецька область) айдарівці виїхали на місце падіння ворожого безпілотника, пройшли на 3 км у бік окупованого Докучаєвська, та наїхали на протитанкову міну. Внаслідок підриву загинули Сергій та молодший сержант М. Куліба.

Народився 1970 року в місті Іркутськ. Проживав в місті Київ, Деснянський район, де закінчив загальноосвітню школу. В рядах РА пройшов війну в Афганістані. З перших днів брав активну участь у Революції Гідності. В серпні 2014 року пішов добровольцем у 2-гу «афганську» штурмову роту батальйону «Айдар»; з перших днів брав безпосередню участь у боях на сході України, пройшов найгарячіші точки. Сержант, командир гранатометного відділення 3-го штурмового взводу 2-ї «афганської» штурмової роти, 24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар». 29 липня 2015 року померла дружина Юлія.

23 травня 2016 року під час бою поблизу села Тарамчук (Мар'їнський район) бійці «Айдару» виїхали на місце падіння ворожого безпілотника, для цього пройшли на 3 км в бік окупованого Докучаєвська, та наїхали на протитанкову міну. Внаслідок підриву загинули Сергій Баула та молодший сержант Микола Куліба.

Без Сергія лишились батьки, брат та 2 сини — Олександр і Микита, якими опікуються дружина Нонна Баула від першого шлюбу, «айдарівці» та бабуся, мати померлої дружини — Тетяна Дечева.

26 травня 2016 року похований в Києві, Лісове кладовище, Алея Героїв.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 8, місце 19.