Бартиш Сергій Петрович

Бартиш Сергій Петрович
Дата та місце народження: 31 серпня 1964 р., с. Новопушкарівка, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 28 жовтня 2015 (51 рік) смт Верхньоторецьке, Ясинуватський район, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 28 жовтня 2015 р. поблизу смт Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області, під час огляду місцевості (для інженерного обладнання окопів) підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої.

[ред. | ред. код]

Народився 1964 року в селі Новопушкарівка Дніпропетровської області. Здобув середню освіту, проходив строкову військову службу в РА СРСР. Демобілізувавшись, працював у селі зварювальником.

Пішов на фронт добровольцем, мобілізований 30 липня 2015 року. Солдат, механік-водій 7-ї роти 3-го батальйону, 53-тя окрема механізована бригада.

28 жовтня 2015-го загинув поблизу селища Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області. Того дня Сергій з двома побратимами був у наряді та, почувши шурхіт в лісосмузі, поповз у розвідку. З лісосмуги в його напрямі вилетіли 2 гранати, Бартиш зазнав важких поранень від вибуху. Терористи відкрили вогонь, протягом 40 хвилин бою до Сергія не могли дістатися, він тримався з останніх сил та навіть відстрілювався; помер дорогою до лікарні. За іншими даними, поблизу селищ Верхньоторецьке та Красний Партизан Ясинуватського району під час огляду місцевості для інженерного обладнання окопів підірвався на невідомому вибуховому пристрої.

Похований в Новопушкарівці Криничанського району.

Без Сергія лишились дружина Світлана Анатоліївна, двоє синів — Сергій та Олександр, троє онуків.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 8, місце 33.