Барсуков Андрій Юрійович «Єнот, Барсік»

Барсуков Андрій Юрійович
Дата та місце народження: 26 липня 1993 р., м. Буринь, Сумська область
Дата та місце смерті: 3 жовтня 2016 (23 роки) смт Мангуш, Донецька область
Місце поховання: м. Буринь, Сумська область
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Загинув 3 жовтня 2016 р. під час виконання бойового завдання внаслідок ДТП близько 15:00 у селищі Мангуш під Маріуполем (Донецька область).

Андрій Юрійович Барсуков народився 26 липня 1993 року в Бурині Сумської області. Після закінчення міської школи № 2, вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів). Життя Андрія було пов'язане з військовою службою. Закінчення навчання у військовій академії співпало з початком АТО, він відбув захищати цілісність держави на Схід країни та більше року проходив військову службу на посаді командира мінометної батареї безпосередньо в районі проведення АТО. Повернувшись з АТО, отримав підвищення по службі — став командиром взводу мінометної батареї 137-го ОБМП 35-ї ОБрМП.

Загинув 3 жовтня 2016 р. під час виконання бойового завдання внаслідок ДТП близько 15:00 у селищі Мангуш поблизу Маріуполя (Донецька область). В останню дорогу Андрія Барсукова проводжали сотні мешканців Бурині, де він і був похований.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 11.