Бароліс Ян Володимирович

Бароліс Ян Володимирович
Дата та місце народження: 11 березня 1990 р., с. Доброолександрівка, Одеська область
Дата та місце смерті: 26 квітня 2015 (25 років) Помер від поранень
Звання: Сержант
Посада: Інспектор прикордонної служби
Обставини смерті: 26 березня 2015 року був важко поранений під час оборони блокпоста у селищі Суха Балка на Донеччині. Помер 26 квітня 2015 року у Дніпровській обласній клінічній лікарні ім. Мечнікова після місячного перебування у комі.

Народився та виріс в селі Доброолександрівка на Одещині. Навчався у Доброолександрівській загальноосвітній школі. Закінчив технікум, де здобув професію будівельника.

Сержант, інспектор прикордонної служби відділу прикордонної служби «Іллічівськ» Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПСУ. В складі оперативно-бойової прикордонної комендатури виконував бойові завдання на території проведення антитерористичної операції у Донецькій області.

26 березня 2015 зазнав важких поранень під час оборони блокпоста у селищі Суха Балка Донецької області. Після місяця перебування у комі, не опритомнівши, помер 26 квітня в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечнікова.

Похований 29 квітня на кладовищі рідного села Доброолександрівки.

Без Яна лишилися мати, двоє молодших братів, бабуся та наречена. Мати Яна, Цьось Катерина Борисівна, — голова ГО «Об'єднання матерів та дружин учасників АТО в Овідіопольському районі».

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 3, місце 8.