Барнич Сергій Михайлович

Барнич Сергій Михайлович
Дата та місце народження: 11 січня 1974 р., м. Калуш, Івано-Франківська область
Місце поховання: м. Калуш, Івано-Франківська область
Посада: Начальник інженерної служби–командир інженерно-саперного взводу
Обставини смерті: Загинув 26 березня 2021 року від снайперської кулі під час спроби розмінування території поблизу ВОП в околицях с. Шуми (Торецька міська рада, Донецька область). Разом з Сергієм загинули підполковник Сергій Коваль, старший сержант Максим Абрамович та старший солдат Сергій Гайченко.

[ред. | ред. код]

Закінчив місцеву середню школу № 7, після чого здобув фах електрика в Калуському хіміко-технологічному технікумі. В 1993 році почав працювати на місцевому виробничому об'єднанні «Хлорвініл», відслужив строкову службу. Від 2010 року — майстер електротехнічного цеху «Карпатнафтохіму». 2015 року був призваний за мобілізацією, служив у військовій частині Б-4264.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей з 2015 року.

22 липня 2016 року демобілізувався та повернувся до місця роботи, однак, у 2017 році, підписав трирічний контракт зі Збройними силами, по його закінченні, у 2020 році, уклав наступний, річний.

Загинув 26 березня 2021 року, біля селища Шуми Донецької області, перебуваючи у складі групи з розмінування під час огляду замінованої території, внаслідок смертельного поранення під час снайперського обстрілу. Тоді ж загинув керівник групи розмінування, підполковник Сергій Коваль, що намагався врятувати пораненого, важких поранень зазнав старшина Сергій Бруска, поранень середньої тяжкости — старший солдат Гещук. Також загинули старший сержант Абрамович та старший солдат Гайченко, що прийшли на допомогу зненацька обстріляній групі.

Похований 30 березня 2021 року на Алеї Слави калуського цвинтаря. Залишились батьки.

28—30 березня в Калуській міській територіальній громаді оголошені днями скорботи.