Баранов Максим Володимирович

Баранов Максим Володимирович
Дата та місце народження: 30 липня 1992 р., с. Вовчанське, Запорізька область
Дата та місце смерті: 24 серпня 2014 (22 роки) с. Новоіванівка, Донецька область
Місце поховання: смт Сиваське, Новотроїцький район, Херсонська область
Посада: Інструктор кінологічної групи
Обставини смерті: 24 серпня 2014 р. колона НГУ потрапила в засідку бойовиків поблизу с. Новоіванівка Амвросіївського району. Загинув разом з Грязновим Б.О. та Добровольським С.В. Був похований у безіменній братській могилі. 10-го жовтня 2014 р. ексгумований пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) та привезений до м. Дніпропетровська. Опізнаний за тестами ДНК. Похований у лютому 2015 р.

Інструктор кінологічної групи 16-ї окремої бригади охорони громадського порядку, в/ч 3056, Херсон (Херсонський окремий батальйон).

Останній раз виходив на зв'язок на день Незалежності, 24 серпня, був в Амвросіївському районі Донецької області.

24 серпня 2014-го під час передислокації колона нацгвардійців потрапила в засідку терористів поблизу села Новоіванівка Амвросіївського району — на покинутому блокпосту (вояки вважали, що там ще були українські військові). Тоді у бою загинули старший прапорщик Сергій Добровольський, прапорщик Борис Грязнов та старший сержант Максим Баранов. 25 вояків потрапили до полону.

Довгий час перебував у списках зниклих. Тіла загиблих українських бійців місцеві жителі поховали неподалік села. Волонтери ГО «Народна пам'ять» провели ексгумацію і вивезли останки із зони бойових дій.

Знайдений у Запоріжжі серед загиблих за результатами експертизи ДНК. 27 лютого 2015 року в смт Сиваське Максима провели в останню путь.

Залишилися мати, дружина Ірина та півторарічний син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 8, місце 1.