Балог Федір Калманович «Одеса»

Балог Федір Калманович
Дата та місце народження: 10 травня 1973 р., с. Вишково, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 4 серпня 2018 (45 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: с. Парасковія, Кегичівський район, Харківська область
Звання: Сержант
Посада: Навідник-оператор
Обставини смерті: Загинув увечері 4 серпня 2018 р. від смертельного кульового поранення під час вогневого зіткнення в районі м. Авдіївка, під час бойового чергування на ВОП.

[ред. | ред. код]

Народився 1973 року в селі Вишково (Хустський район, Закарпатська область). З дитинства мешкав у селі Парасковія (Кегичівський район, Харківська область) — переїхав з родиною, тут закінчив школу. Згодом навчався у Кегичівському ПТУ № 60 працював у сільському господарстві.

У серпні 2014 року мобілізований як доброволець до 92-ї бригади, сержант, навідник-оператор 3-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу 3-ї механізованої роти 1-го мехбатальйону. Брав участь у спробі деблокування військ в Іловайську, потім виконував завдання в місті Щастя. Проходив службу на посадах механіка-водія броньованого тягача БТС-5, командира відділення. 30 травня 2018-го підписав черговий контракт.

4 серпня 2018 року загинув під вечір від смертельного кульового поранення в ході вогневого зіткнення поблизу Авдіївки, під час бойового чергування на ВОП.

Після прощання на території військової частини у Башкирівці похований у селі Парасковія.

Без Федора лишились дружина та троє дітей — двоє синів і донька (молодший син 2008 р.н.).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 5, місце 26.