Балагланов Павло Юрійович

Балагланов Павло Юрійович
Дата та місце народження: 28 липня 1974 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (40 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Звання: Майор
Посада: Начальник зв'язку батальйону
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Балагланова П.Ю. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 1974 року в місті Дніпропетровськ. Після здобуття середньої освіти пройшов строкову службу в збройних силах. Закінчив військовий інститут телекомунікацій та інформатизації. Створив родину.

В часі війни мобілізований. Пройшов передбойову підготову і злагоджування. Начальник зв'язку — командир взводу, 93-тя окрема механізована бригада. Військову форму придбав собі сам. 19 серпня його підрозділ вирушив під Іловайськ.

Загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла т. зв. «Зеленим коридором» на дорозі в районі с. Новокатеринівка - йому відірвало руку; кадирівці дострелили в голову. 2 вересня 2014 року тіло Балагланова П. Ю. разом з тілами 87 інших загиблих у т. зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Похований у Кривому Розі, Центральне кладовище, Алея Слави.

Без Павла лишились дружина, син 2009 р.н., тітка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 5, місце 30.