Бадуненко Сергій Іванович

Бадуненко Сергій Іванович
Дата та місце народження: 15 січня 1988 р., с. Охрамієвичі, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 30 квітня 2015 (27 років) с. Новогригорівка, Волноваський район, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 30 квітня 2015 р. під час розвідки підірвавшись на розтяжці поблизу села Новогригорівка, Волноваський район, Донецька область. Разом з Сергієм загинув старший солдат І. Сорока.

[ред. | ред. код]

Народився 1988 року в селі Охрамієвичі на Чернігівщині. 2005 року закінчив 11 класів Охрамієвицької загальноосвітньої школи. Здобув професію слюсаря-ремонтника у Чернігівському ПТУ № 1. 2007 року проходив строкову військову службу в смт Десна.

Протягом 2008—2014 працював на заробітках в Автономній Республіці Крим, різноробом. Після окупації Криму російськими військами туди вже не повертався, збирався їхати на заробітки до Польщі, вже оформив документи, але отримав повістку і пішов до війська — одним із перших з Корюківського району.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України 2 вересня 2014 призваний за частковою мобілізацією.

Солдат, водій-електрик, стрілець 2-ї роти 41-го окремого мотопіхотного батальйону «Чернігів-2» 1-ї окремої танкової бригади, в/ч польова пошта В3137.

30 квітня 2015-го, під час розвідки в районі села Старогнатівка Волноваського району, військовики батальйону підірвалися на протипіхотній міні з «розтяжкою» поблизу села Новогригорівка, що входить до Старогнатівської сільської ради. Внаслідок вибуху від осколкових поранень загинули двоє бійців — старший солдат Іван Сорока і солдат Сергій Бадуненко.

Похований 4 травня на кладовищі рідного села Охрамієвичі.

Батько Сергія помер багато років тому. Залишились мати Валентина Летута, три сестри та вітчим.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 3, місце 12.