Бачинський Олександр Сергійович «Пєчкін»

Бачинський Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 18 вересня 1979 р., с. Красилівка, Київська область
Дата та місце смерті: 29 вересня 2016 (37 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Красилівка, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: 11 липня 2014 року в село Зеленопілля , під час вивезення поранених бійців Олександр потрапив під обстріл з Градів. Він отримав важке осколкове поранення в область шиї і в спину, пошкодивши легеню, хребет та спинний мозок. Був паралізований. Два роки боровся за життя, але 29 вересня 2016 року під час чергової операції серце героя зупинилося.

Батько п'яти дітей — від першого шлюбу донька Вероніка, з другою дружиною Наталією виховали чотирьох: доньки Тетяна, Анжела, Ліля та син Андрій. В мирний час проживав у селі Красилівка Ставищенського району, працював різноробом на фермі.

Призваний в березні 2014-го, лагодив бронетехніку. Тренувалися на полігоні в Житомирській області, частина переведена під Слов'янськ, звідти — під Луганськ. 14 липня потрапив під обстріл «Градами» під Луганськом в Зеленопіллі, де був важко поранений: перебитий хребет, прострелені легені та нирки. Лікувався в Одеському військовому госпіталі, пізніше в Київській обласній лікарні, Інституті Ромаданова, Київській міській лікарні номер 3, Київській лікарні номер 2.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 4.