Бабічев Сергій Ігорович

Бабічев Сергій Ігорович
Дата та місце народження: 15 лютого 1993 р., смт Сартана, м. Маріуполь, Донецька область
Дата та місце смерті: 5 січня 2015 (21 рік) м. Бахмут, Донецька область
Посада: Інструктор з водіння роти МТЗ
Обставини смерті: Загинув 5 січня 2015 р. близько 19:00 під час здійснення ротації в зоні АТО в ДТП на трасі Київ — Довжанський поблизу міста Артемівськ (Донецька область).

Закінчив Маріупольський професійний аграрний ліцей № 141. 2011 року призваний на строкову військову службу, яку проходив в київському з'єднанні внутрішніх військ МВС, у квітні 2013 року продовжив службу за контрактом. З початком бойових дій на Донбасі став на захист свого селища, Маріуполя і України.

Інструктор з водіння 1-го відділення взводу спеціальних автомобілів роти матеріально-технічного забезпечення в/ч 3066 Північного ОТО НГУ.

Січнем 2015-го відряджений на схід України — для забезпечення ротації підрозділів резервного батальйону оперативного призначення ім. Героя України генерал-майора С. Кульчицького.

5 січня перебував за кермом мікроавтобуса «Богдан», котрий при перевезенні взводу резервістів на трасі Київ — Довжанський о 18:30 потрапив у ДТП поблизу міста Бахмут (колишня назва — Артемівськ). З «Богданом» зіштовхнувся військовий «КрАЗ». Сергій був досвідченим водієм, за свідченнями тих, хто вижив, до останнього намагався зробити все можливе для того, щоб уникнути зіткнення та врятувати побратимів. Тоді загинуло 13 військовиків, ще 21 зазнав травм.

Без Сергія лишились мама, вітчим, сестра, наречена.

Похований в Сартані.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 4, місце 14.