Авраменко Сергій Григорович

Авраменко Сергій Григорович
Дата та місце народження: 24 серпня 1977 р., с. Колядинець, Сумська область
Дата та місце смерті: 3 вересня 2014 (37 років) сел. Побєда, Луганська область
Звання: Сержант
Посада: Оператор-топогеодезіст
Обставини смерті: Загинув 3 вересня 2014 р. під час обстрілу з території Російської Федерації з РСЗВ Смерч близько 22:30 базового табіру 27-го полку поблизу Старобільська (Луганська область).

[ред. | ред. код]

Працював в Державній пенітенціарній службі України, майже 14 років — молодший інспектор в Роменській виправній колонії № 56, село Перехрестівка. Останнім часом працював кінологом, 2011 року вийшов на пенсію. Їздив на заробітки до Києва.

Після отримання повістки одразу прибув для підготовки. Оператор-топогеодезист, 9-та батарея, 27-й реактивний артилерійський полк. Під час обстрілів, коли дзвонила дружина, казав, що то навчання. Любов до тварин не покинула і на фронті — доглядав покинутих кота й собаку. Переважно займався автомеханікою, заміняв електрика. Побував у відпустці 25 серпня.

Уночі проти 4 вересня 2014-го загинув під час обстрілу з території РФ із РСЗВ «Смерч» базового табору 27-го полку біля Старобільська. Увечері того дня він додзвонився до брата дружини й повідомив: «Ти тільки не кажи дружині, але цю ніч ми не переживемо…»

Без Сергія залишились батьки, дружина Людмила та син Олександр.

Похований в селі Колісникове.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 4.