Атішев Радислав Олександрович «Ромео»

Атішев Радислав Олександрович
Дата та місце народження: 14 червня 1988 р., м. Бердичів, Житомирська область
Дата та місце смерті: 18 травня 2016 (27 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Бердичів, Житомирська область
Посада: Сержант-інструктор навчального взводу
Обставини смерті: Загинув 18 травня 2016 р. близько 14:30 від кулі ворожого снайпера, в промзоні міста Авдіївка (Донецька область). Радислав укріплював позиції мішками з піском, у цей час снайпер поцілив бійцю у бік між пластинами бронежилета, куля пройшла навиліт.

[ред. | ред. код]

Народився 1988 року у місті Бердичів (Житомирська область), навчався в Бердичівському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі. 2002 року закінчив 9 класів Бердичівської ЗОШ № 6 імені Житниченка І. В., 2008-го — відділення «музичне мистецтво» Бердичівського педагогічного коледжу; заочно навчався в Харківській державній академії культури.

У грудні 2015 року підписав контракт; молодший сержант, сержант-інструктор навчального взводу підготовки снайперів, школа підготовки снайперів 199-го навчального центру. З 6 квітня 2016 року перебував в зоні бойових дій у складі взводно-тактичної групи Навчального центру.

18 травня 2016-го загинув пополудні від кулі ворожого снайпера в промзоні Авдіївки. Цього часу Радислав укріплював позиції мішками з піском, снайпер поцілив йому у бік між пластинами бронежилета, куля пройшла навиліт.

20 травня 2016 року з Радиславом попрощалися у військовій частині в Житомирі, 21 травня похований на міському кладовищі Бердичева.

Без Радислава лишилися мама та дві сестри.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 7, місце 24.