Атаманчук Роман Віталійович «Добрий»

Атаманчук Роман Віталійович
Дата та місце народження: 9 грудня 1992 р., с. Сергіївка, Херсонська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (21 рік) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Сергіївка, Херсонська область
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Атаманчука Р.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Народився 1992 року в селі Сергіївка (Каховський район, Херсонська область). Батько був ковалем, Роман полюбляв йому допомагати. Проживав у м. Нова Каховка. Закінчив навчання в сергіївській школв; в 2011 році — закінчив Новокаховське ПТУ № 14, за спеціальністю «радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури». Працював приватним підприємцем за фахом.

Активіст Правого сектору, навесні 2014 року брав участь у роботі блок-посту біля Каховської ГЕС, добровольцем пішов на фронт. Боєць Добровольчого Українського Корпусу, псевдо «Добрий».

Загинув у боях за Іловайськ 29 серпня, під час виходу з оточення. Вважався зниклим безвісти, був знайдений за експертизою ДНК серед похованих під Запоріжжям Героїв. Опізнаний побратимами і родичами.

25 грудня 2014 року, Романа перепоховали у Сергіївці.

Залишились мама, дружина Ольга та син Данило, який народився 15 вересня 2014 року та старенька бабуся.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 1, місце 13.