Артюх Юрій Іванович

Артюх Юрій Іванович
Дата та місце народження: 4 серпня 1980 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 2 вересня 2014 (34 роки) м. мікр. Красний Яр, Жовтневий район, Луганськ, Жовтневий район
Місце поховання: м. Київ
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 2 вересня 2014 р. близько 15.00 під час артилерійського обстрілу в м. Луганськ, Жовтневий район, мікрорайон Красний Яр. Отримав наказ вивезти матеріальні цінності взводу з місця дислокаці, від'їхавши від блокпосту 150 метрів в машину влучили 2 міни. Загинув на місці.

[ред. | ред. код]

Навчався у київській школі № 261, в старші класи ходив до школи № 111 — перевівся задля можливості прослухати курси водіїв, та автослюсарів. Здобув професію будівельника, започаткував невелике приватне підприємство з виготовлення і монтажу пластикових вікон. Працював завскладом на будові у Броварах.

У квітні 2014-го сам пішов до військкомату. Відбув у зону проведення бойових дій 14 травня 2014-го, командир відділення, 12-й батальйон територіальної оборони «Київ». У середині серпня побував удома в п'ятиденній відпустці, склав сесію та 18 серпня — у день народження батька — відбув назад на фронт.

Загинув 2 вересня 2014-го о 15:00 під час артилерійського обстрілу в Луганську — Жовтневий район, мікрорайон Красний Яр. В тому часі дістав наказ вивезти матеріальні цінності взводу з місця дислокації; від'їхав від блокпосту 150 метрів, коли в машину поцілили 2 міни, Юрій загинув на місці.

Без сина лишились батьки.

Похований у місті Київ, кладовище «Лісове».

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 6, місце 13.