Андруник Петро Петрович

Андруник Петро Петрович
Дата та місце народження: 16 червня 1982 р., смт Мельниця-Подільська, Борщівський район, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 25 грудня 2014 (32 роки) смт Новотошківське, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: смт Мельниця-Подільська, Борщівський район, Тернопільська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув близько 9:00 25 грудня 2014 року під час виконання бойового завдання з доставки паливно-мастильних матеріалів внаслідок підриву на фугасі направленої дії на трасі Бахмутка в районі Новотошківське — Оріхове Попаснянського району Луганської області. Ще один військовослужбовець НГУ, що перебував у кабіні вантажного автомомиля КрАЗ, яким кермував Петро, дістав тяжких поранень.

У 1999 році закінчив Мельнице-Подільську школу. У навчанні не був відмінником, був активним у спорті, громадському житті школи. Закінчив Кам'янець-Подільське ПТУ № 26 (здобув фах монтажника санітарно-технічних систем і устаткування).

З 18 років захоплювався мисливством. Займався підприємницькою діяльністю спочатку в Кам'янці-Подільському, потім у Мельнице-Подільській.

Взимку був на Майдані на початку лютого, також 20 лютого. В армії не служив, доброволець, мобілізований у вересні 2014 року.

Близько 9:00 25 грудня 2014-го під час виконання бойового завдання з доставки паливно-мастильних матеріалів загинув внаслідок підриву на фугасі направленої дії, траса «Бахмутка», в районі Новотошківське — Оріхове Попаснянського району. Ще один військовослужбовець Національної гвардії, що перебував у кабіні вантажного автомобіля КрАЗ, яким кермував Андруник, зазнав тяжких поранень.

Вдома лишилися батьки Петро Михайлович та Ольга Василівна, сестра Галина, 9-річна донька від першого шлюбу, наречена — познайомилися в зоні бойових дій, медсестра, мали намір розписатися 1 січня 2015-го.

Похований 28 грудня в Мельниці-Подільській.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 3, місце 15.