Альохін Володимир Олексійович

Альохін Володимир Олексійович
Дата та місце народження: 12 вересня 1973 р., смт Петрівка, Станично-Луганський район, Луганська область
Дата та місце смерті: 10 серпня 2014 (40 років) с. Переможне, Луганська область
Місце поховання: м. Луганськ
Обставини смерті: Застрелений 10 серпня 2014 р. бандитами ЛНР в с. Переможне, Лутугинський район, Луганська область разом зі своєю дружиною Оленою Куліш за надання волонтерської допомоги українським військовим.

[ред. | ред. код]

Народився 1973 року в Петропавлівці (Станично-Луганський район). Працював програмістом. Його дружина — Олена Куліш — працювала ведучою розважальних програм на радіо — під псевдонімом Олена Корольова. Родина жила у селищі Переможне Лутугинського району — неподалік Луганського аеропорту.

Олена із чоловіком привозили їжу українським військовим у Луганський аеропорт. При обстрілах ховали в своєму будинку місцевих дітей. Разом із дружиною приїздив до заблокованих мінними полями стареньких сусідів — аби допомогти із харчами та медикаментами. У липні померла мама дружини, ховали під кулями й мінами.

Родину патріотів вистежили бойовики «ЛНР» і захопили 9 серпня 2014-го. Терористи повідомили, що везуть подружжя «на підвал» — у Луганськ. Олену і Володимира викрали на очах її батька (єдина донька); все майно подружжя бандити вкрали чи розтрощили а в їхньому домі окупанти зробили свій штаб.

Застрелений 10 серпня 2014 року бандитами «ЛНР» у селі Переможне (Лутугинський район) з дружиною, Оленою Куліш — за надання волонтерської допомоги українським військовикам.

Станом на грудень 2014 року вважався перебуваючим в полоні. Розшукати та поховати їхні тіла вдалося майже через рік. Похований в Луганську.

Без батьків лишилася донька Лера. Виїхала, працює в Києві аспіранткою, вивезла з Луганська дідуся.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 1, місце 40.