Алексанич Олег Іванович

Алексанич Олег Іванович
Дата та місце народження: 29 травня 1993 р., с. Вишневе, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (21 рік) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Широка Дача, Широківський район, Дніпропетровська область
Звання: Сержант
Посада: Командир бойової машини-командир відділення
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня тіло Олега разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову. Похований 31 січня 2019 р.

З початком захоплення Криму російськими військами пішов на контрактну службу. командир бойової машини — командир відділення, 17-та окрема танкова бригада.

Зник безвісти після обстрілу під час прориву з оточення під Іловайськом на дорозі поблизу села Новокатеринівка (Старобешівський район). 2 вересня тіло Олега разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу.

Упізнаний за експертизою ДНК серед похованих на Кушугумському цвинтарі, визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову. Однак, на думку батьків, експертиза з ідентифікації не є вичерпною, тому вони не вважають, що загиблий — їх син.

Залишилися батьки та молодший брат Олександр, який також уклав контракт на військову службу та воював у зоні бойових дій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 18.